Bunny Shooter

Bunny Shooter Best Free Game 2.3

Strzelaj do królików w stylu Angry Birds

Zalety

  • Sprawdzony pomysł
  • Proste sterowanie
  • Wciagająca rozgrywka
  • Dużo ciekawych poziomów
  • Wysoki poziom trudności

Wady

  • Pojedyncze bugi, które nie wpływają na rozgrywkę

Doskonały
9

Bunny Shooter to darmowa gra na Android, przypominająca nieco Angry Birds. Porównań do tej przebojowej gry nie da się uniknąć, chociaż różnic miedzy dwoma produkcjami jest całkiem sporo. Bunny Shooter wprawdzie nie pokona Wściekłych Ptaków, ale stanowi świetnie uzupełnienie dla uzależnionych graczy!

Bunny Shooter polega na strzelaniu z łuku do słitaśnych, różowych króliczków. Twoim zadaniem jest ustrzelić wszystkie zwierzaki, zużywając jak najmniejszą ilość strzał. Bardzo często cel możemy osiągnąć korzystając z licznych przedmiotów pozostawionych na placu gry. Wystarczy więc, że przestrzelisz linę na której wisi ciężarek, a znajdujący się pod nim królik zostanie zmieżdżony. Podobnych ułatwień jest na mapach bardzo dużo, co ratuje gracza przed znudzeniem.

Rozgrywka w Bunny Shooter jest chyba nieco trudniejsza niż w przypadku Angry Birds, ponieważ znacznie trudniej jest trafić cienką strzałą w małego królika niż upasionym, czerwonym wróblem w tłustą świnię. Sterowanie nie jest tutaj na szczęście przeszkodą, a jego opanowanie nie powinno zająć zbyt dużo czasu. Grafika jest kolorowa, ale niezbyt ładna. Wydaje się, że brakuje jej ostrości jaką znamy z Angry Birds.

Ilość poziomów jest duża, więc nie ma mowy o tym, żebyś miał czas znudzić się grą. W dodatku, producenci obiecują dodawać wciąż nowe poziomy, w związku z czym gra może się bardzo ciekawie rozwinąć. Jeśli poprawią pewne niedociągnięcia, to Bunny Shooter może być przebojem na miarę Wściekłych Ptaków.!

Bunny Shooter

Download

Bunny Shooter Best Free Game 2.3

Opinie użytkowników o Bunny Shooter